22 stycznia 2013

Wyróżnienie The Versatile Blogger

Dzisiaj  dostałam  wyróżnienie The Versatile Blogger  od   Ilony  która  robi  cuda  z  papieru,  a  kto jeszcze nie widział jej blogu powinien to zrobić jak najszybciej! :)  


 Jestem  tym  faktem  bardzo  mile  zaskoczona ;)  i prawdę  mówiąc  to mam sporo wątpliwości  czy  zasługuję  na  jakiekolwiek  wyróżnienie,  gdyż  oglądając prace  innych  blogowiczek  mogę  im  tylko  pozazdrościć  talentu  i  zdolności  twórczychZasady powyższego wyróżnienia:

każdy nominowany blogger powinien:

1. podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu,

2. pokazać nagrodę Versatile Blogger Award u siebie na blogu,

3. ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie,

4. nominować 15 blogów, które jego zdaniem na to zasługują,

5. poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów. Cóż mam powiedzieć o sobie?  hmmm i dużo i mało mogłabym zarazem, postaram się więc jakoś to wyśrodkować ;)

  • Mam męża, dwoje dorosłych już dzieci i dwie śliczne wnuczki Emilię i Wiktorię. 
  • Od zawsze mieszkam na wsi  i za nic nie chciałabym tego zmienić.
  • Jestem raczej domatorką. Lubię sprzątać, gotować, piec ciasta i spożywać posiłki w gronie rodzinnym. Chciałabym żeby dom kojarzył się moim bliskim z ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa, z miejscem do którego chce się wracać :)
  • W moim życiu religia odgrywa bardzo ważną, jeśli nie najważniejszą rolę. Od ponad 20-tu lat jestem Świadkiem Jehowy i jestem z tego dumna. Lubię czytać Pismo Święte i chętnie rozmawiam z innymi na tematy biblijne.
  • Moją  przygodę  z  rękodziełem  zaczęłam  stosunkowo  niedawno, bo kilka lat temu. Poza  przyszyciem  guzika  niewiele wcześniej potrafiłam  i uważałam że ja się po prostu nie nadaję do żadnego robótkowania.  Aż zachorowałam dość poważnie i będąc wiele tygodni w szpitalu spotkałam szydełkującą panią, która skutecznie zachęciła mnie do spróbowania swoich sił... spróbowałam...teraz nie rozstaję się z tym  ;) 
  • Dobrze ze ktoś kiedyś wymyślił internet bo dzięki temu mogłam poznawać i wciąż poznaję tajniki szydełkowania, frywolitki, sutaszu oj...i chciałabym...chciała ;) Frywolitek nauczyła mnie Ania z którą spotkałyśmy się w realu, pokazała mi podstawy.  Bardzo jej za to dziękuję ****
  • Uwielbiam oglądać blogi z rękodziełem. Z nutką zazdrości patrzę na te wszystkie cudne rzeczy i podziwiam. Szczególnie chylę głowę przed tymi, którzy sami wymyślają wzory swoich prac...ja tego nie potrafię :(
  • Nie rozumiem ludzi, którzy mówią ze się nudzą!  Nie wiem czym jest nuda! Jest przecież tyle fascynujących rzeczy do zrobienia! Chcę je robić wiecznie :))

A oto blogi, które według  mnie zasługują na wyróżnienia:
http://usprega.blogspot.com/
http://cro-tat.blogspot.com/
http://frivolinaslace.blogspot.com
http://margarett-kreatywnie.blogspot.com
http://bajkadecoupage.blogspot.com
http://pasjeelzbiety.blogspot.com/
http://ksiazkowo-craftowo.blogspot.com/
http://beatabeti.blogspot.com
http://origami-pasja.blogspot.com/
http://ogrod-cardmaking-pasje.blogspot.com/
http://nuta-wszystkoodzieciach.blogspot.com
http://joanka-z.blogspot.com/
http://zula-uzuli.blogspot.com
http://fantazyjneupominki.blogspot.com/
http://irenekaba.blogspot.it/